patroni medialni

    

newsletter

Licznik
Dziś: 17Wszystkie: 513221

sukcesy uczniów

 

Udział uczniów w konkursach, przesłuchaniach, festiwalach i eliminacjach

oraz zdobyte nagrody i wyróżnienia

2017

 

X Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny, Kościan, 25-26.04.2017 r.

Lena Gruszka - wyróżnienie

udział: Martyna Płuska i Jakub Marczak

nauczyciel: Iwona Korta

Małgorzata Taras - wyróżnienie

nauczyciel: Hanna Ostapchuk

 

International Music Competition Belgrade, Serbia, 15.04.2017 r.

Mikołaj Michalczyk - I miejsce w kategorii IV

Julian Rozwadowski - I miejsce w kategorii IV

Patrycja Rabiega - II miejsce w kategorii V

Damian Rydz - II miejsce w kategorii VI

nauczyciel: Sławomir Moch

 

XV Grudziądzki Konkurs Akordeonowy - Grudziądz - 7-8.04.2017 r.

Mikołaj Michalczyk - I miejsce w kategorii I

udział: Julian Rozwadowski w kategorii II

nauczyciel: Sławomir Moch

 

I Pleszewskie Prezentacje Młodych Skrzypków - Pleszew - 01.04.2017 r.

Amelia Kania i Natalia Siwiec: wyróżnienie I stopnia w grupie I

Kacper Widański: wyróżnienie II stopnia w grupie I

nauczyciel: Kinga Hudela

Dawid Kałużny: wyróżnienie II stopnia w grupie II

nauczyciel: Tomasz Kuzio

 

II Gorzowski Turniej Stroikowy - Gorzów Wielkopolski - 18.03.2017 r.

udział: Joanna Biczysko (klasa saksofonu)

nauczyciel: Robert Matuszewski

 

Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia - Konin - 27.01.2017 r.

udział: Julia Kłodnicka (klasa skrzypiec)

nauczyciel: Tomasz Kuzio

 

Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia - Ostrów Wlkp. - 25.01.2017 r.

udział: Joanna Biczysko (klasa saksofonu)

nauczyciel: Robert Matuszewski

 

Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia - Ostrów Wlkp. - 25.01.2017 r.

udział: Patrycja Młot, Karolina Wartecka i Maja Kasprzak (klasa fletu)

nauczyciel: Bogumiła Michno

 

Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia - Leszno - 25.01.2017 r.

udział: Wiktoria Klajn i Filip Smyrek (klasa gitary)

nauczyciel: Barbara Jabłońska

 

Regionalen Przesłuchania CEA Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia - Poznań - 17.01.2017 r.

udział: Kaja Maciejewska

nauczyciel: Hanna Ostapchuk

 

Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia - Słupca - 12.01.2017 r.

Damian Rydz - wyróżnienie (klasa akordeonu)

Julian Rozwadowski - wyróżnienie (klasa akordeonu)

nauczyciel: Sławomir Moch

 

Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych  I stopnia - Kalisz - 10.01.2017 r.

udział: Jan Puchała i Kacper Samulski (klasa trąbki)

nauczyciel: Mateusz Fidyka

 

2016

 

XIII Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów  - Sieradz - 17.12.2016 r.

udział: Marta Idzikowska

nauczyciel: Hanna Ostapchuk

 

XXII Słupeckie Spotkania Muzyczne - 02.12.2016 r.

Mikołaj Michalczyk - Laureat w grupie I

Julian Rozwadowski - Laureat w grupie II

Damian Rydz - Laureat w grupie III

nauczyciel: Sławomir Moch

 

XXI Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych - Poznań - 26.11.2016 r.

udział: Kacper Samulski

nauczyciel: Mateusz Fidyka

 

VI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Od Bacha do ..." - Syców - 21.06.2016 r.

Małgorzata Taras - Lider Grupy II

Dagamara Michalczyk - II miejsce w grupie I

Amelia Michalczyk - wyróżnienie w grupie II

nauczyciel: Liliana Rydz

 

IV Kępiński Festiwal i XIII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej im. A. Tansmana - Kępno - 12-13.05.2016 r.

Filip Smyrek - wyróżnienie w kategorii - soliści, grupie II

kwartet gitarowy w składzie: Ewelina Idzikowska, Sara Kasprzak, Joanna Pietrzykowska i Paweł Maryniak - wyróżnienie w kategorii - zespoły

udział  kategorii - soliści, grupie I: Marcelina Mielcarek

udział w kategorii - soliści, grupie II: Wiktoria Klajn

nauczyciel: Barbara Jabłońska

 

Międzyszkolny Konkurs Solfeżowy - Syców - 12.05.2016 r.

Patrycja Rabiega - II miejsce

Alicja Akulicz - III miejsce

nauczyciel: Małgorzata Chabierska

 

IV Spotknia Młodych Akordeonistów w Brzezinach - 11.05.2016 r.

Mikołaj Michalczyk - Laureat I miejsca w grupie I

Julian Rozwadowski - II miejsce w grupie III (I miejsca nie przyznano)

Patrycja Rabiega - III miejsce wgrupie II

nauczyciel: Sławomir Moch

 

I Regionalny Przegląd Instrumentów Dętych Drewnianych - Jarocin - 22.04.2016 r.

Joanna Biczysko - wyróżnienie w grupie I

nauczyciel: Robert Matuszewski

 

III Konkurs Gitarowy "Trenuj Wytrwale jak Mistrzowie" - Olesnica - 22.042016 r.

Filip Smyrek - III miejsce w grupie IV

udział w grupie IV: Wiktoria Klajn i Natalia Moś

udział w grupie I: Marcelina Mielcarek

nauczyciel: Barbara Jabłońska

 

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy dla szkół muzycznych I stopnia - Słupca - 6-8.04.2016 r.

Patrycja Rabiega - III miejsce w kategorii I

Julian Rozwadowski - wyróżnienie w kategorii II

udział w kategorii II: Damian Rydz

nauczyciel: Sławomir Moch

 

IV Lubuskie Forum Klarnetowo -Saksofonowe  - Korsno Odrzańskie - 19-20.03.2016 r.

udział: Katarzyna Pietrzykowska

nauczyciel: Robert Matuszewski

 

VIII Turniej Młodych Akordeonistów  - Oleśnica - 16.03.2016 r.

Patrycja Rabiega - II miejsce w grupie II

Mikołaj Michalczyk - wyróżnienie

nauczyciel: Sławomir Moch

 

X Regionalny Konkurs Pianistyczny  - Gostyń - 11-12.03.2016 r.

Marta Idzikowska - I miejsce w grupie II

Małgorzata Taras - wyróżnienie za wzorowe wykonanie polifonii w grupie III

Jakub Kempa - wyróżnienie w grupie III

nauczyciel: Liliana Rydz

 

XXIV Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych, grupa III - 05.03.2016 r.

udział: Klaudia Zimoch

nauczyciel: Bogumiła Michno

2015

 

XII Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów - Sieradz - 12.12.2015 r.

Marta Idzikowska - wyróżnienie

nauczyciel: Liliana Rydz

 

XX Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych - Poznań - 05.12.2015 r.

Kacper Samulski - wyróżnienie

nauczyciel: Mateusz Fidyka

 

II Mędzyszkolny Konkurs Skrzypcowy "Super Smyk" - Ostrzeszów - 27.05.2015 r.

Urszula Wdowiak - I miejsce

Julia Kłodnicka i Amelia Gajewska - II miejsce

nauczyciel: Tomasz Kuzio

 

III Konfrontacje Młodych Akordeonistów - Oława - 20.05.2015 r.

Patrycja Rabiega i Julian Rozwadowski - wyróżnienie

udział: Damian Rydz

nauczyciel: Leszek Świsulski

 

IX Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kościan - 28.04.2015 r.

udział: Marta Idzikowska

nauczyciel: Liliana Rydz

 

II Konkurs Gitarowy "Trenuj wytrwale jak Kamil Stoch" - 24.04.2015 r.

Wiktoria Klajn, Ewelina Idzikowska i Sara Kasprzak - wyróżnienie

udział: Amelia Stężalska i Kacper Kos

nauczyciel: Barbara Jabłońska

 

VI Festiwal Kameralnych Zespołów Akordeonowych - Olesno - 22.04.2015 r.

Duet akordeonowy w składzie: Patrycja Rabiega i Julian Rozwadowski - III miesjce w III kategorii

nauczyciel: Leszek Świsulski

 

VII Turniej Młodych Akordeonistów - Oleśnica - 25.03.2015 r.

Patrycja Rabiega - I miejsce

Julian Rozwadowski - II miesjce

nauczyciel: Leszek Świsulski

 

XXIV Konfrontacje Instrumentów Dętych - Oława - 24-25.03.2015 r.

Katarzyna Pietrzykowska - wyróżnienie

nauczyciel: Robert Matuszewski

2014

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA - Łódź - 15.12.2014 r.

udział: Amelia Michalczyk, Małgorzata Taras i Jakub Kempa - fortepian

nauczyciel: Liliana Rydz

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA - Kalisz - 13.12.2014 r.

udział: Urszula Wdowiak - skrzypce

nauczyciel: Tomasz Kuzio

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA - Sieradz - 02.12.2014 r.

udział: Klaudia Zimoch - flet

nauczyciel: Bogumiła Gruszczyńska

 

Makroregionalen Przesłuchania CEA - Sieradz - 01.12.2014 r.

udział: Katarzyna Pietrzykowska - saksofon

nauczyciel: Robert Matuszewski

 

I Międzyszkolny Konkurs Kształcenia Słuchu - Ostrzeszów - 27.11.2014 r.

Damian Rydz - wyróżnienie

udział: Mateusz Antczak, Julia Kłodnicka i Kaja Maciejewska

nauczyciel: Magdalena Michalczyk

 

Szkolna Gra Słuchowa - PSM I st. Sieradz - 19.10.2014 r.

udział: Dawid Kobielski, Izabela Mamys, Dawid Rabiega i Aleksandra Wyrwińska

nauczyciel: Alicja Kaszkowiak

 

I Międzyszkolny konkurs skrzypcowy "super smyk" - Ostrzeszów - 25.06.2014 r.

Kłodnicka Julia - II miejsce

Gajewska Amelia - III miejsce

Wdowiak Urszula - III miejsce

nauczyciel: Tomasz Kuzio

 

I Konkurs Gitarowy "Trenuj wytrwale jak Justyna Kowalczyk" - Oleśnica - 23.05.2014 r.

Daria Pietrzykowska - wyróżnienie w grupie IV

nauczyciel: Barbara Jabłońska

 

XII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej im. A. Tansmana - Kępno - 15-16.05.2014 r.

Monika Maciej - wyróżnienie w grupie III

udział w kategorii soliści, grupie III: Milena Bielińska, Daria i Joanna Pietrzykowskie

udział w kategorii zespoły: Milena Bielińska, Monika Maciej, Daria i Joanna Pietrzykowskie

nauczyciel: Barbara Jabłońska

 

I Prezentacje Skrzypcowe "Tańczące smyczki" - Oleśnica - 11.04.2014 r.

udział: Urszula Wdowiak

nauczyciel: Tomasz Kuzio

 

VI Turniej Młodych Akordeonistów - Oleśnica - 09.04.2014 r.

Julian Rozwadowski - II miejsce

Damian Rydz - wyróżnienie

nauczyciel: Leszek Świsulski

 

III Lubuskie Forum Klarnetowo - Saksofonowe - Krosno Odrzańskie - 30 - 31.03.2014 r.

Katarzyna Pietrzykowska - III miejsce w kategorii A

nauczyciel: Robert Matuszewski

 

IX Regionalny Konkurs Pianistyczny - Gostyń - 21.03.2014 r.

Dominik Antczak - I miejsce

Jakub Kempa - wyróżnienie

udział: Amelia Michalczyk

nauczyciel: Liliana Rydz

 

XXII Poznański Konkurs Instrumentó Dętych Drewnianych - Poznań - 08.03.2014 r.

Katarzyna Pietrzykowska - wyróżnienie w grupie I

nauczyciel: Robert Matuszewski

2013

 

I Ogólnopolskie Forum Klarnetowo – Saksofonowy – Ostrów Wlkp. – 15.05.2013 r.

Wojciech Bezen – wyróżnienie

udział: Katarzyna Pietrzykowska, Nikodem Godek i Antoni Janik

nauczyciel: Robert Matuszewski

 

XIV Legnicki Konkurs Pianistyczny Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia – Legnica –

- 10.05.2013 r.

udział: Kaja Nikolas i Monika Hołoś

nauczyciel: Piotr Łukaszczyk

udział: Jakub Kempa i Anna Samolewska

nauczyciel: Liliana Rydz

 

VIII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny – Kościan – 24-25.04.2013 r.

Dominik Antczak – III miejsce w grupie II

udział: Kamil Młot, Amelia Michalczyk, Jakub Kempa i Anna Samolewska

nauczyciel: Liliana Rydz

udział: Kaja Nikolas

nauczyciel: Piotr Łukaszczyk

 

V Festiwal Kameralnych Zespołów Akordeonowych „Od duetu do nonetu” – Olesno – 11.04.2013 r.

Zespół akordeonowy w składzie: Anna Ostrowska, Przemysław Rachlak i Hubert Ceglarek - wyróżnienie

nauczyciel: Leszek Świsulski

 

V Turniej Młodych Akordeonistów – Oleśnica – 10.04.2013 r.

Hubert Pietrzykowski – II miejsce

Damian Rydz – wyróżnienie

nauczyciel: Leszek Świsulski

 

XV Dolnośląski Konkurs Gitarowy – Kłodzko – 5-6.04.2013 r.

Dawid Sodomski – wyróżnienie

nauczyciel: Barbara Jabłońska

2012

 

X Spotkania Najmłodszych Pianistów – Sieradz – 14-15.12.2012 r.

Jakub Kempa – III miejsce w grupie II

nauczyciel: Liliana Rydz

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas instrumentów dętych blaszanych szkół muzycznych I stopnia – Gniezno – 12.12.2012 r.

udział: Zuzanna Wabnic

nauczyciel: Mateusz Fidyka

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas skrzypiec szkół muzycznych

I stopnia – Leszno – 06.12.2012 r.

udział: Kajetan Klyta

nauczyciel: Tomasz Kuzio

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas fortepianu szkół muzycznych

I stopnia – Konin – 04.12.2012 r.

udział: Anna Samolewska

nauczyciel: Liliana Rydz

 

VIII Wielkopolski Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych – Poznań – 01.12.2012 r.

udział: Paulina Mirowska /saksofon/

nauczyciel: Robert Matuszewski

 

V Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny „Od Bacha do …” – Syców – 31.05.2012 r.

Jakub Kempa – I miejsce

Dominik Antczak – wyróżnienie

udział: Anna Samolewska i Mikołaj Kempa

nauczyciel: Liliana Rydz

 

Ogólnopolski Konkurs Saksofonowy – Szczecin – 23.05.2012 r.

Paulina Mirowska – II miejsce

Wojciech Bezen – III miejsce

nauczyciel: Robert Matuszewski

 

XI Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej im. A. Tansmana – Kępno –

17-18.05.2012 r.

Krzysztof Miś – III miejsce w grupie III

I i II miejsca nie przyznano

Dawid Sodomski – wyróżnienie w grupie II

Dawid Sodomski i Krzysztof Miś – III miejsce w kategorii zespoły

Anna Kowalińska, Izabela Rojkiewicz, Jonasz Krzemiński i Maciej Figiel – wyróżnienie

w kategorii zespoły

nauczyciel Barbara Jabłońska

 

XIV Dolnośląski Konkurs Gitarowy „Gitariada 2012”  - Kłodzko – 13-14.04.2012 r.

Dawid Sodomski - wyróżnienie

udział w kategorii zespoły: Anna Kowalińska, Izabela Rojkieiwcz, Jonasz Krzemiński

i Maciej Figiel

nauczyciel: Barbara Jabłońska

 

VIII Regionalny Konkurs Pianistyczny – Gostyń – 30-31.03.2012 r.

Jakub Kempa – II miejsce

Aleksandra Juszczak – wyróżnienie

udział: Kamil Młot

nauczyciel: Liliana Rydz

2011

 

VIII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „Etiuda 2011” – Szczecin –

10.12.2011 r.

Paulina Mirowska /saksofon/ – I miejsce w kategorii Junior

nauczyciel: Robert Matuszewski

 

III Kępińskie Spotkań Młodych Muzyków „Tansman Dzieciom” – Kępno – 08.11.2011 r.

Jakub Kempa /fortepian/ - wyróżniające za wykonanie całego programu w kategorii soliści, grupie II

Julia Wiśniewska i Dominik Antczak /fortepian/ - wyróżnienie za wykonanie całego programu 

w kategorii zespoły

Wojciech Wróbel i Kamil Młot, Anna Samolewska i Oliwia Wencel, Mikołaj Kempa i Karol Bagiński /fortepian/ - wyróżnienie za wykonanie jednego utworu  w kategorii zespoły

nauczyciel: Liliana Rydz

Dawid Sodomski /gitara/ - wyróżnienie za wykonanie całego programu w kategorii soliści, grupie II

Krzysztof Miś /gitara/ - wyróżnienie za wykonanie całego programu w kategorii soliści,

grupie III

Anna Kowalińska /gitara/- wyróżnienie za wykonanie jednego utworu w kategorii soliści, grupie III

Dawid Sodomski i Krzysztof Miś, Anna Kowalińska, Izabela Rojkiewicz, Maciej Figiel i Jonasz Krzemiński /gitara/ - wyróżnienie za wykonanie całego programu w kategorii zespoły

nauczyciel: Barbara Jabłońska

Wojciech Bezen /saksofon/ i Mateusz Słowikowski /fortepian/ - wyróżnienie za wykonanie całego programu w kategorii zespoły

Jakub Bronikowski i Dominik Antczak, Kaja Nikolas i Monika Hołoś, Weronika Mazurkiewicz

 i Natalia Wiśniewska /fortepian/ - wyróżnienie za wykonanie jednego utworu w kategorii zespoły

nauczyciel: Iwona Korta

Julia Kania, Anna Ostrowska, Przemysław Rachlak i Hubert Ceglarek /akordeon/  - wyróżnienie

za wykonanie całego programu  w kategorii zespoły

nauczyciel: Leszek Świsulski

Aleksandra Juszczak /fortepian/ i Michał Bagiński /skrzypce/ - wyróżnienie za wykonanie całego programu w kategorii zespoły

nauczyciele: Liliana Rydz i Tomasz Kuzio

Adrianna Gruszka, Julia Tomczak, Klaudia Zimoch /flet/ i Aleksandra Zimoch /fortepian/ - wyróżnienie

za wykonanie jednego utworu w kategorii zespoły

nauczyciele: Teresa Łozińska i Liliana Rydz

 

Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz” – Ostrów Wielkopolski – 10.06.2011 r.

Mateusz Słowikowski – III miejsce

nauczyciel: Iwona Korta

 

IV Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym „Od Bacha do …”– Syców – 01.06.2011 r.

Mateusz Słowikowski – I miejsce w grupie starszej

oraz nagroda publiczności

nauczyciel: Iwona Korta

Anna Samolewska – I miejsce w grupie młodszej

udział: Mikołaj Kempa, Oliwia Wencel, Jakub Kempa i Julia Lewicka

nauczyciel: Liliana Rydz

 

III Ogólnopolski Konkurs Klarnetowy – Wrocław – 27.05.2011 r.

Krystian Barczyk – wyróżnienie

nauczyciel: Marcin Wróbel

 

XIII Dolnośląski Konkurs Gitarowy „Gitariada 2011” – Kłodzko – 29.04.2011 r.

Dawid Sodomski – III miejsce

nauczyciel: Barbara Jabłońska

 

VII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny – Kościan – 20.04.2011 r.

Mateusz Słowikowski – II miejsce

I miejsca nie przyznano

nauczyciel: Iwona Korta

Aleksandra Juszczak – wyróżnienie

udział: Anna Samolewska i Oliwia Wencel

nauczyciel: Liliana Rydz

 

V Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter 2011” – Kraków – 09.04.2011 r.

udział: Krystian Barczyk /klarnet/

nauczyciel: Marcin Wróbel

 

III Turniej Młodych Akordeonistów – Oleśnica – 23.03.2011 r.

Julia Kania – III miejsce

Mateusz Józefiak - wyróżnienie

nauczyciel: Leszek Świsulski

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas akordeonu szkół muzycznych

I stopnia – Zielona Góra – 19.01.2011 r.

udział: Hubert Ceglarek

nauczyciel: Leszek Świsulski

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas gitary szkół muzycznych I stopnia – Ostrów Wielkopolski – 15.01.2011 r.

udział: Krzysztof Miś

nauczyciel: Barbara Jabłońska

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas fortepianu szkół muzycznych

I stopnia – Konin – 08.01.2011 r.

udział: Mateusz Słowikowski

nauczyciel: Iwona Korta

udział: Aleksandra Juszczak

nauczyciel: Liliana Rydz

2010

 

Festiwal i X Konkurs Gitary Klasycznej im. A. Tansmana – Kępno - 13-14.05.2010 r.

Dawid Sodomski – II miejsce w kategorii soliści, grupie I

Krzysztof Miś – III miejsce w kategorii soliści, grupie II

udział w kategorii soliści grupie III:  Anna Kowalińska

udział w kategorii zespoły: Krzysztof Miś i Sylwia Adamska – skrzypce /duet/, Karolina Berska, Magdalena Kopis i Mateusz Skowronek / trio/ oraz Anna Kowalińska, Izabela Rojkiewicz, Jonasz Krzemiński i Maciej Figiel / kwartet/

nauczyciel Barbara Jabłońska

 

II Turniej Młodych Akordeonistów – Oleśnica – 14.04.2010 r.

Przemysław Rachlak – wyróżnienie

udział: Mateusz Józefiak, Mikołaj Klyta, Anna Ostrowska i Konrad Michalczyk

nauczyciel: Leszek Świsulski

 

IV Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter 2010” – Kraków – 10.04.2010 r.

udział: Krystian Barczyk /klarnet/

nauczyciel: Przemysław Polak

 

XIX Konfrontacje Instrumentów Dętych – Oława – 24.03.2010 r.

udział: Krystian Barczyk /klarnet/

nauczyciel: Przemysław Polak

 

VII Regionalny Konkurs Pianistyczny – Gostyń – 23.03.2010 r.

Aleksandra Juszczak – III miejsce

udział: Julia Wiśniewska i Borys Kapica

nauczyciel: Liliana Rydz

udział: Natalia Wiśniewska, Maja Chałupka i Mateusz Słowikowski

nauczyciel: Iwona Korta

 

2009

 

XII Prezentacje Muzyki Akordeonowej „Harmonia Viva” – Wrocław – 14.11.2009 r.

Tomasz Kotas, Maksymilian Godek, Maciej Wróbel i Patryk Lorenz - wyróżnienie

w kategorii zespoły

nauczyciel: Leszek Świsulski

 

II Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny „Od Bacha do …” – Syców – 01.06.2009 r.

udział: Mateusz Słowikowski

nauczyciel: Iwona Korta

udział: Aleksandra Juszczak

nauczyciel: Liliana Rydz       

 

VI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny – Kościan – 27-28.04.2009 r.

udział: Borys Kapica

nauczyciel: Liliana Rydz

udział: Karolina Tomaszewska, Karolina Piasta i Mateusz Słowikowski

nauczyciel: Iwona Korta

 

I Kępiński Festiwal „Grajmy Razem” – Kępno – 24.04.2009 r.

Maja Chałupka i Natalia Wiśniewska oraz Weronika Kacyna i Magdalena Ajtner

/duety fortepianowe/ - dyplom uznania II stopnia

Krzysztof Kasandra i Miłosz Jelonek, Małgorzata Mońka i Jagoda Piluch,

oraz Mateusz Słowikowski i Julia Olek /duety fortepianowe/ - dyplom uznania I stopnia

nauczyciel: Iwona Korta

Karol Bagiński i Julia Wiśniewska, Agnieszka Zimoch i Dominik Antczak, Oliwia Sroka

i Aleksandra Zimoch oraz Aleksandra Juszczak i Karolina Matuszewska /duety fortepianowe/ - dyplom uznania II stopnia

Karolina Żłobińska i Karol Młot /duet fortepianowy/ - dyplom uznania I stopnia

nauczyciel: Liliana Rydz

Anna Kowalińska, Jonasz Krzemiński, Izabela Rojkiewicz i Maciej Figiel /kwartet gitarowy/ - dyplom uznania II stopnia

nauczyciel: Barbara Jabłońska

Lucyna i Emilia Trojak /duet saksofonowy/ - dyplom uznania II stopnia

nauczyciel: Robert Matuszewski

Tomasz Kotas, Mateusz Skupiewski, Maciej Wróbel, Patryk Lorenz i Maksymilian Godek

/kwintet akordeonowy/ - dyplom uznania II stopnia

nauczyciel: Leszek Świsulski

Marta Tomaszewska /flet/ i Karolina Tomaszewska /fortepian/ - dyplom uznania II stopnia

nauczyciele: Teresa Łozińska i Iwona Korta

Paulina Kurbel, Marta Tomaszewska /flet/ i Maria Mazurkiewicz /fortepian/ - dyplom uznania II stopnia

nauczyciele: Teresa Łozińska i Liliana Rydz

Miłosz Bożek /trąbka. I Karolina Piasta /fortepian/ - dyplom uznania II stopnia

nauczyciele: Mateusz Fidyka i Iwona Korta

Karolina Berska, Mateusz Skowronek, Magdalena Kopis, Wiktor Rebelski, Anna Kowalińska /gitara/ Joanna Wdowiak /flet/ i Natalia Olejnik /skrzypce/ - dyplom uznania II stopnia

nauczyciele: Barbara Jabłońska, Teresa Łozińska i Tomasz Kuzio

Sylwia Adamska /skrzypce/ i Joanna Grossek / fortepian/ - dyplom uznania I stopnia

nauczyciele: Tomasz Kuzio i Liliana Rydz

 

XI Dolnośląski Konkurs Gitarowy – Kłodzko – 17-18.04.2009 r.

udział: Krzysztof Miś

nauczyciel: Barbara Jabłońska

 

Przesłuchania Makroregionalne CEA uczniów klas instrumentów dętych drewnianych szkół muzycznych I stopnia - Poznań

– 31.03.2009 r.

udział: Marta Tomaszewska, Joanna Wdowiak / flet/

nauczyciel: Teresa Łozińska

udział: Krystian Barczyk / klarnet/

nauczyciel: Michał Siciński

 

II Festiwal Kameralnych Zespołów Akordeonowych „Od duetu do kwintetu”

– Olesno - 26.03.2009 r.

udział: Tomasz Kotas, Maciej Wróbel, Mateusz Skupiewski, Patryk Lorenz i Maksymilian Godek

nauczyciel: Leszek Świsulski

 

XVIII Konfrontacje Instrumentów Dętych – Oława – 24-25.03.2009 r.

udział: Daniel Kobielski

nauczyciel: Robert Matuszewski

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas fortepianu szkół muzycznych

I stopnia – Poznań – 17-18.03.2009 r.

udział: Karolina Tomaszewska

nauczyciel: Iwona Korta

 

2008

 

II Kępińskie Spotkania Młodych Muzyków „Tansman i muzyka dawnych mistrzów” – Kępno – 19.11.2008 r.

Mateusz Słowikowski, Julia Olek i Karolina Piasta /fortepian/ - wyróżnienie za wykonanie całego programu

udział: Miłosz Jelonek, Jagoda Piluch, Małgorzata Mońka i Karolina Tomaszewska /fortepian/

nauczyciel: Iwona Korta

Aleksandra Juszczak /fortepian/ – wyróżnienie za wykonanie całego programu

Borys Kapic i Karolina Matuszewska /fortepian/ - wyróżnienie za wykonanie utworu A. Tansmana

udział: Aleksandra Zimoch i Maria Mazurkiewicz /fortepian/

nauczyciel: Liliana Rydz

Krzysztof Miś, Karolina Berska i Mateusz Skowronek /gitara/ - wyróżnienie za wykonanie całego programu

Natalia Borgul i Magdalena Kopis /gitara/ – wyróżnienie za wykonanie utworu A. Tansmana

nauczyciel: Barbara Jabłońska

Natalia Olejnik /skrzypce/ - wyróżnienie za wykonanie całego programu

 

IX Konkurs Gitary Klasycznej im. A. Tansmana – Kępno - 05.05.2008 r.

Krzysztof Miś – wyróżnienie w kategorii soliści grupie I

udział w kategorii soliści, grupie I: Natalia Borgul

udział w kategorii zespoły: Krzysztof Miś i Sebastian Sikora

nauczyciel Barbara Jabłońska

 

II Międzyszkolny Konkurs Solfeżowy  - Syców – 23.04.2008 r.

Aleksandra Juszczak – III miejsce

udział: Jagoda Piluch, Krzysztof Miś i Mateusz Słowikowski

nauczyciel: Magdalena Michalczyk

 

XVII Ogólnopolskie Konfrontacje Instrumentów Dętych – Oława – 15-16.04.2008 r.

Daniel Kobielski /saksofon/ - wyróżnienie

nauczyciel: Robert Matuszewski

udział: Miłosz Bożek /trąbka/

nauczyciel: Mateusz Fidyka

 

VI Regionalny Konkurs Pianistyczny – Gostyń – 13.03.2008 r.

Mateusz Słowikowski – II miejsce

Nauczyciel: Iwona Korta

2007

 

I Kępińskie Spotkania Młodych Muzyków „Tansman i muzyka współczesna” – Kępno

– 04.12.2007 r.

Mateusz Słowikowski, Aleksandra Zimoch i Karolina Piasta – wyróżnienie

za wykonanie utworu kompozytora współczesnego

nauczyciel: Iwona Korta

Borys Kapica - wyróżnienie za wykonanie całego programu

Karolina Matuszewska – wyróżnienie za wykonanie utworu A. Tansmana

nauczyciel: Adam Trela

Magdalena Ajtner – wyróżnienie za wykonanie utworu kompozytora współczesnego

Weronika Kacyna – wyróżnienie za wykonanie utworu A. Tansmana

nauczyciel: Alicja Kaszkowiak

 

X Prezentacje Muzyki Akordeonowej „Harmonia Viva” – Wrocław – 17-18.11.2007 r.

Tomasz Kotas i Paweł Kotas – III miejsce w kategorii zespoły

nauczyciel: Leszek Świsulski

 

II Regionalny Konkurs „Audycje Muzyczne” – Koło – 05.05.2007 r.

udział: Katarzyna Burak, Michał i Marzena Herszel

nauczyciel: Magdalena Michalczyk

 

II Festiwal Duetów Akordeonowych – Olesno – 12.04.2007 r.

Paweł i Tomasz Kotas – III miejsce

nauczyciel: Leszek Świsulski

 

V Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny – Kościan – 3-4.04.2007 r.

udział: Karolina Piasta

nauczyciel: Iwona Korta

 

Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych – Ostrów Wielkopolski – 2-3.04.2007 r.

Daniel Kobielski /saksofon/ - wyróżnienie

Karol Tomaszek /saksofon/ - wyróżnienie

nauczyciel: Robert Matuszewski

udział: Krystian Barczyk /klarnet/

nauczyciel: Michał Siciński

 

Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny – Syców – 02.04.2007 r.

Dominika Nikodem – I miejsce

udział: Mateusz Słowikowski, Julia Olek, Karolina Tomaszewska, Karolinia Piasta

i Monika Cygan

nauczyciel: Iwona Korta

udział: Natalia Sikora i Borys Kapica

nauczyciel: Adam Trela

 

Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Gitary i Zespołów Gitarowych Szkół Muzycznych I stopnia

– Ostrów Wielkopolski – 15-16.03.2007 r.

udział: Marcin Tomaszewski i Dorota Pregiel

nauczyciel: Barbara Jabłońska

 

Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Skrzypiec Szkół Muzycznych I stopnia -

- Gniezno - 6-7.03.2007 r.

udział: Natalia Olejnik

nauczyciel: Tomasz Kuzio

 

Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych i stopnia -

- Gostyń – 28.02.2007 r.

udział: Karolina Piasta

nauczyciel: Iwona Korta

udział: Natalia Sikora

nauczyciel: Adam Trela

 

Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Akordeonu i Zespołów Akordeonowych Szkół Muzycznych I stopnia – Słupca – 16-17.02.2007 r.

udział w kategorii soliści: Mateusz Skupiewski

udział w kategorii zespoły: Marzena i Michał Herszel oraz Tomasz i Paweł Kotas

nauczyciel: Leszek Świsulski

 

Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych

I stopnia – Jarocin – 13-14.02.2007 r.

udział: Daniel Kobielski /saksofon/

nauczyciel: Robert Matuszewski

2006

 

IX Prezentacje Muzyki Akordeonowej „Harmonia Viva” – Wrocław – 18.11.2006 r.

Marzena i Michał Herszel – I miejsce w kategorii zespoły

Tomasz i Paweł Kotas – II miejsce w kategorii zespoły

nauczyciel: Leszek Świsulski

 

VIII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej im. A. Tansmana – Kępno – 7-9.06.2006 r.

Karolina Tomalik i Marta Kempa – wyróżnienie w kategorii zespoły

udział w kategorii soliści: Karolina Tomalik, Katarzyna Burak, Marta Kempa, Aleksandra Ogorzelska (grupa III) i Dorota regiel (grupa II)

udział w kategorii zespoły: Karolina Tomalik, Katarzyna Burak, Marta Kempa i Aleksandra Ogorzelska

nauczyciel Barbara Jabłońska

 

I Międzypowiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Muzycznych – Wołczyn – 18.05.2006 r.

Marzena i Michał Herszel – Grand Prix oraz I miejsce

Paweł Kotas Tomasz Kotas, Mateusz Skupiewski, Dawid Marek – II miejsce

nauczyciel: Leszek Świsulski

 

V Regionalny Konkurs Pianistyczny – Gostyń – 24-25.03.2006 r.

Borys Kapica – II miejsce

udział: Paweł Szymczak

nauczyciel: Liliana Rydz

udział: Julia Olek, Karolina Tomaszewska, Karolina, Piasta, Dominika Nikodem, Monika, Cygan

nauczyciel: Iwona Korta

 

XIV Poznański Konkurs Instrumentów Dętych – Poznań – 11-12.03.2006 r.

Daniel Kobielski /saksofon/ - wyróżnienie

nauczyciel: Robert Matuszewski

 

Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia – Wągrowiec – 04.03.2006 r.

udział: Karolina Tomalik i Marta Kempa /duet gitarowy/

nauczyciel: Barbara Jabłońska

2005

 

XI Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych – Poznań – 05.12.2005r.

Paweł Kuźnik /saksofon/ - II miejsce

nauczyciel: Robert Matuszewski

 

VIII Prezentacje Muzyki Akordeonowej „Harmonia Viva” – Wrocław – 19.11.2005 r.

Marzena i Michał Herszel - III miejsce w kategorii zespoły

Michał i Paweł Kotas - wyróżnienie w kategorii zespoły

nauczyciel: Leszek Świsulski

 

Regionalny Konkurs „Audycje Muzyczne” – Koło – 07.05.2005 r.

Daniel Kalis – wyróżnienie

udział: Kamil Barczok

nauczyciel: Magdalena Michalczyk

 

XIV Konfrontacje Instrumentów Dętych – Oława – 06.05.2005 r.

Paweł Kuźnik /saksofon/ - III miejsce

nauczyciel: Robert Matuszewski

 

I Festiwal Duetów Akordeonowych Szkół Muzycznych I stopnia – Olesno – 20.04.2005 r.

Marzena i Michał Herszel – II miejsce

Michał Herszel i Paweł Kotas – III miejsce

nauczyciel: Leszek Świsulski

 

Przegląd Zespołów Klas Rytmiki – Nowy Tomyśl – 18.04.2005 r.

udział: Zespół Uczniów Klasy II – rytmika

Nauczyciel: Iwona Korta

 

IV Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny – Kościan – 15-16.04.2005 r.

Natalia Sikora – wyróżnienie

Joanna Grossek – wyróżnienie

nauczyciel: Liliana Rydz

Monika Cygan – wyróżnienie

Ilona Góral – wyróżnienie

udział: Dominika Nikodem, Karolina Piasta

nauczyciel: Iwona Korta

 

Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych

I stopnia – Poznań – 25-26.01.2005 r.

udział: Agnieszka Kruszelnicka – flet poprzeczny

nauczyciel: Teresa Łozińska – Wojciechowska

 

Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia

Poznań – 11-13.01.2005 r.

udział: Joanna Grossek

nauczyciel: Bożena Magot – Nizio

2004

 

VII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej w Kępnie – 3-4.06.2004 r.

Marta Kempa i Karolina Tomalik – III miejsce w kategorii zespoły

Marta Kempa – wyróżnienie w kategorii soliści, grupie I

udział w kategorii soliści, grupie I: Katarzyna Burak, Aleksandra Ogorzelska i Karolina Tomalik

nauczyciel Barbara Jabłońska

 

XII Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych – Poznań – 28.02.2004 r.

udział: Ewa Charaputa /saksofon/

nauczyciel: Robert Matuszewski

 

IV Regionalny Konkurs Pianistyczny – Gostyń – 26-27.03.2004 r.

Ilona Góral – II miejsce oraz dodatkowe wyróżnienie

nauczyciel: Iwona Korta

Maurycy Pacyna – III miejsce

udział: Joanna Grossek i Paweł Szymczak,

nauczyciel: Liliana Rydz

2003

 

X Festiwal Muzyczny Dla Dzieci – Dwór Koszuty – 12-15.06.2003 r.

udział: Anna Zacharzewska, Mateusz Kłoczaniuk, Ilona Góral i Dominika Nikodem

nauczyciel: Iwona Korta

udział: Żaneta Krupa, Nikola Łuczak, Ewa Niełacna i Maurycy Pacyna

nauczyciel: Liliana Rydz

 

Regionalny Konkurs Pianistyczny „Na cztery ręce i dwa fortepiany” – Gniezno – 04.03.2003 r.

Emilia i Lucyna Trojak – wyróżnienie

nauczyciel: Iwona Korta

 

III Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny – Kościan – 28.03.2003 r.

Ilona Góral – I miejsce

Dominika Nikodem – wyróżnienie

Mateusz Kłoczaniuk – wyróżnienie

nauczyciel: Iwona Korta

Maurycy Pacyna – II miejsce

nauczyciel: Liliana Rydz

 

I Makroregionalny Konkurs „Audycje Muzyczne” Szkół Muzycznych I stopnia

Słupsk – 15.03.2003 r.

udział: Sebastian Zarych i Martyna Pacyna

nauczyciel: Magdalena Michalczyk

 

Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I stopnia

Kościan – 27-28.02.2003 r.

udział: Magdalena Paprocka

nauczyciel: Barbara Jabłońska

 

Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia

Piła – 25-26.02.2003 r.

udział: Anna Zacharzewska i Ilona Góral

nauczyciel: Iwona Korta

udział: Maurycy Pacyna

nauczyciel: Liliana Rydz

 

Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych

Jarocin – 18.02.2003 r.

udział: Ewa Charaputa /saksofon/

nauczyciel: Robert Matuszewski

2002

 

IX Festiwal Muzyczny dla Dzieci – Dwór Koszuty – 2-6.06.2002 r.

udział: Anna Zacharzewska, Mateusz Kłoczaniuk, Wiktoria Kurant

Lucyna i Emilia Trojak /duet fortepianowy/

nauczyciel: Iwona Korta

udział: Maurycy Pacyna, Ewa Niełacna

nauczyciel: Liliana Rydz

 

V Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych – Jarocin – 27-29.05.2002 r.

udział: Michał Potyrała /saksofon/

nauczyciel: Robert Matuszewski

 

VIII Międzyregionalny Festiwal Fortepianowy „Gramy na cztery ręce” szkół muzycznych I stopnia – Choszczno – 24-25.05.2002 r.

Anna Zacharzewska i Mateusz Kłoczniuk – wyróżnienie

udział: Ilona Góral i Sabina Samiła, Emilia i Lucyna Trojak

nauczyciel: Iwona Korta

 

VI Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej im. A. Tansmana – Kępno – 24.05.2002 r.

Robert Rybczyński – wyróżnienie w kategorii od lat 13

Katarzyna Stachowiak – wyróżnienie w kategorii od lat 13

nauczyciel: Barbara Jabłońska

Przemysław Kolarski – wyróżnienie w kategorii od lat 13

udział w kategorii do lat 13: Filip Giebel

nauczyciel: Ewa Olek

 

III Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Gostyń – 22.03.2002 r.

Ilona Góral – II miejsce

Lucyna Trojak – wyróżnienie za najlepsze wykonanie utworu polifonicznego

udział: Emilia Trojak, Mateusz Kłoczaniuk

nauczyciel: Iwona Korta

udział: Maurycy Pacyna

nauczyciel: Liliana Rydz

 

2001

 

I Wielkopolski Konkurs Pianistyczny „Gradus ad Parnassum” – Konin – 07.06.2001 r.

udział: Maurycy Pacyna

nauczyciel: Liliana Rydz

udział: Ilona Góral

nauczyciel: Iwona Korta

 

IV Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych – Jarocin – 31.05.2001 r.

Arkadiusz Lipski i Sebastian Zarych /duet saksofonowy/ – V miejsce

nauczyciel: Robert Matuszewski

 

II Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny – Kościan – 07.04.2001 r.

Ilona Góral – I miejsce

Anna Zacharzewska – wyróżnienie

udział: Dorota Babuś, Mateusz Kłoczaniuk

nauczyciel: Iwona Korta

 

VI Ogólnopolski Turniej Pianistyczny Dzieci i Młodzieży – Żagań 19-20.01.2001 r.

udział: Maurycy Pacyna

nauczyciel: Liliana Rydz

 

2000

 

III Ogólnopolski Konkurs „Bliżej Gitary” – Chodzież – 17.06.2000 r.

Piotr Dworak – wyróżnienie

udział: Damian Pietrusiak

nauczyciel: Barbara Jabłońska

udział: Przemysław Kolarski

nauczyciel: Ewa Olek

 

I Ogólnopolski Festiwal Chórów Szkół Muzycznych I stopnia – Ostrów  Wielkopolski

– 16-17.06.2000 r.

udział: Chór szkolny

przygotowanie chóru: Ewa Olek

 

VII Międzyregionalny Festiwal Fortepianowy „Gramy na 4 ręce” – Choszczno – 26-27.05.2000 r.

Emilia i Natalia Lentas – II miejsce

nauczyciel: Iwona Korta

 

V Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej im. A. Tansmana – Kępno – 26-27.05.2000 r.

Rafał Wróblewski – I miejsce

Przemysław Kolarski – wyróżnienie

nauczyciel Ewa Olek

Piotr Dworak, Dawid Jański i Rafał Wróblewski – wyróżnienie w kategorii zespoły

nauczyciele: Barbara Jabłońska i Ewa Olek

udział: Katarzyna Stachowiak, Piotr Dworak, Dawid Jański i Mikołaj Kaźmierczak

nauczyciel Barbara Jabłońska

 

X Konkurs Pianistyczny – Kłodzko – 11-13.05.2000 r.

udział: Mateusz Kłoczaniuk

nauczyciel: Iwona Korta

 

II Konkurs Pianistyczny – Gostyń – 24-25.03.2000 r.

Ilona Góral – I miejsce oraz nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu polifonicznego

nauczyciel: Iwona Korta

Maurycy Pacyna – wyróżnienie

nauczyciel: Liliana Rydz

 

VII Międzynarodowy Konkurs  Pianistyczny „Chopin dla najmłodszych” – Antonin –

21-25.02.2000 r.

Udział: Emilia i Lucyna Lentas

nauczyciel: Iwona Korta

 

Dolnośląskie Kolędowanie – Wrocław – 21.01.2000 r.

udział: Chór szkolny

przygotowanie chóru: Ewa Olek

1999

 

Regionalne Prezentacje Skrzypków klas „O” i I Dolnośląskich Szkół Muzycznych

I stopnia – Oleśnica – 17.05.1999 r.

udział: Agata Wełdzińska

nauczyciel: Jacek Klyta

 

IX Kłodzki Konkurs Pianistyczny – Kłodzko – 13-15.05.1999 r.

Emilia Lentas – wyróżnienie

Natalia Lentas – wyróżnienie

nauczyciel: Iwona Korta

 

Dolnośląski Konkurs Gitarowy „Gitariada 99” – Kłodzko – 18.03.1999 r.

Piotr Dworak – II miejsce

nauczyciel: Barbara Jabłońska

udział: Rafał Wróblewski

nauczyciel: Ewa Olek

udział: Artur Wróbel

nauczyciel: Barbara Jabłońska

I Regionalny Konkurs Czytania Nut Głosem – Legnica – 07.05.1999 r.

Anna Kamoś – wyróżnienie

nauczyciel: Cecylia Płaza

 

Regionalne Prezentacje Skrzypków klas III Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Dolnośląskiego – Wałbrzych – 17.04.1999 r.

udział: Anna Kamoś

nauczyciel: Jacek Klyta

 

Ogólnopolskie Przesłuchania Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I st. Regionu Dolnośląskiego – Świdnica – 9-10.04.1999 r.

udział: Emilia i Natalia Lentas

nauczyciel: Iwona Korta

 

VIII Konfrontacje Instrumentów Dętych – Oława – 23-24.03.1999 r.

udział: Zbigniew Sobczak

nauczyciel: Stanisław Nizio

1998

 

VIII Kłodzki Konkurs Pianistyczny – 14-16.05.1998 r.

Natalia Lentas – III miejsce

Emilia Lentas - wyróżnienie

nauczyciel: Iwona Korta

 

IV Regionalny Konkurs Gitary Klasycznej – Kępno – 15.05.1998 r.

Rafał Wróblewski – III miejsce w grupie młodszej

nauczyciel: Ewa Olek

Dominik Matuszczak – III miejsce w grupie starszej

nauczyciel: Barbara Jabłońska

udział: Dawid Jański, Piotr Dworak

nauczyciel: Barbara Jabłońska

 

Regionalne Prezentacje uczniów klas II skrzypiec – Wałbrzych – 28.03.1998 r.

udział: Anna Kamoś

nauczyciel: Cecylia Płaza

 

Ogólnopolskie Przesłuchania Klas Fortepianu – Świdnica

udział: Katarzyna: Katarzyna Stryjakiewicz

nauczyciel: Bożena Magot-Nizio

 

VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Chopin dla najmłodszych” – Antonin –

16-18.02.1998 r.

udział: Emilia i Natalia Lentas

nauczyciel: Iwona Korta

udział: Monika Rychter

nauczyciel: Małgorzata Sumisławska

1997

 

III Międzywojewódzki Konkurs Gitary Klasycznej w Żaganiu – 17-18.05.1997 r.

Dominik Matuszczak – II miejsce

Krzysztof Browarny – III miejsce

Zespół gitarowy – wyróżnienie

nauczyciel: Barbara Jabłońska

 

V Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Ignacego Paderewskiego – Kartuzy –

 8-10.05.1997 r.

udział: Marta Moska

nauczyciel: Iwona Korta

 

Ogólnopolskie Przesłuchania Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia – Region Dolnośląski – 7-8.03.1997 r.

udział: Marta Moska

nauczyciel: Iwona Korta

udział: Monika Rychter

nauczyciel: Małgorzata Sumisławska

 

1996

 

III Regionalny Konkurs Gitary Klasycznej – Kępno – 24.05.1996 r.

Joanna Wyrwińska – wyróżnienie w kategorii powyżej lat 15

udział: Anna Hącia, Dominik Matuszczak

nauczyciel: Barbara Jabłońska

 

1995

-

 

1994

 

II Regionalny Konkurs Gitary Klasycznej – Kępno – 27.05.1994 r.

Karolina Kupczak – wyróżnienie w kategorii do lat 15

Renata Mikołajczyk – I miejsce w kategorii powyżej 15 lat (ex aequo)

II miejsca nie przyznano

Jacek Kałużny – wyróżnienie w kategorii powyżej 15 lat

nauczyciel: Barbara Jabłońska

 

IV Konkurs Pianistyczny „Chopin dla najmłodszych” w Antoninie 20-23.05.1994 r.

udział: Marta Moska, Ewelina Stasik i Karol Kłobuch

nauczyciel: Iwona Korta

 

IV Kłodzki Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia – 12-14.05.1994 r.

Karol Kłobuch – wyróżnienie

udział: Marta Moska

nauczyciel: Iwona Korta

 

III Konkurs Pianistyczny „Chopin dla najmłodszych” w Antoninie – 24.02.1994 r.

udział: Magdalena Balcerzak

nauczyciel: Małgorzata Sumisławska

 

1993

 

Ogólnopolski Konkurs im. Janiny Garści dla uczniów szkół muzycznych stopnia podstawowego – Stalowa Wola – 17-21.05.1993 r.

udział: Marta Moska

nauczyciel: Iwona Korta

 

III Kłodzki Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia – 14.05.1993 r.

udział: Karol Kłobuch

nauczyciel: Iwona Korta

 

II Konkurs Pianistyczny „Chopin dla najmłodszych” w Antoninie – 24-26.02.1993 r.

udział: Magdalena Leszczyńska

nauczyciel: Bożena Magot-Nizio

1992

 

II Dolnośląski Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych klas III i IV – Kłodzko –

15-16.05.1992 r.

udział: Ewelina Stasik

nauczyciel: Stanisław Nizio

udział: Magdalena Balcerzak

nauczyciel: Małgorzata Sumisławska

udział: Magdalena Leszczyńska

nauczyciel: Bożena Magot-Nizio

 

I Regionalny Konkurs Gitary Klasycznej – Kępno – 26.03.1992 r.

Jacek Kałużny – wyróżnienie w kategorii do lat 15

Damian Damasiewicz – III miejsce w kategorii powyżej lat 15

nauczyciel Barbara Jabłońska

 

Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia – Antonin – 26-28.02.1992 r.

udział: Marcin Sobczak, Łukasz Błasiak

nauczyciel: Bożena Magot-Nizio

1985

 

Wojewódzki Konkurs Pianistyczny - Kalisz

udział: Anna Szymańska

nauczyciel: Bożena Magot

 

II Wojewódzki Konkurs Gitary Klasycznej – Kępno

Mirosław Chałupka – I miejsce

nauczyciel: Barbara Jabłońska

 

VIII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej w Strzelcach Krajeńskich

Mirosław Chałupka – wyróżnienie

nauczyciel: Barbara Jabłońska

1984

 

III Wojewódzki Przegląd Gitary Klasycznej połączony z I Wojewódzkim

Konkursem Gitary Klasycznej – Kępno – 27.04.1984 r.

Tomasz Talar – I miejsce w kategorii I (II miejsca nie przyznano)

Michał Kempa i Magdalena Tyra – III miejsce w kategorii I

Mirosław Chałupka – I miejsce w kategorii II

Małgorzata Graf – II miejsce w kategorii III

Arleta Lubryka i Andrzej Przeniczny – wyróżnienie w kategorii III  

nauczyciel: Barbara Jabłońska

1983

 

Wojewódzki Konkurs Akordeonowy w Kaliszu - 15.12.1993 r.

Dariusz Olejnik – I miejsce w kategorii do lat 12

Jacek Zimoch – I miejsce w kategorii 12-15 lat

Sławomir Płaza – II miejsce w kategorii powyżej 15 lat

Maciej Struś – III miejsce w kategorii powyżej 15 lat

Mikołaj Jeziorny – IV miejsce w kategorii powyżej 15 lat

nauczyciel: Zbigniew Stawiarz

 

Wojewódzki Konkurs Pianistyczny w Kaliszu

Barbara Moga – I miejsce

Joanna Karpacz – wyróżnienie

nauczyciel: Bożena Magot

 

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Międzyrzeczu

udział: Sławomir Płaza

nauczyciel: Zbigniew Stawiarz

 

VII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej w Strzelcach Krajeńskich

Mirosław Chałupka – II miejsce

Małgorzata Graf – wyróżnienie

Trio gitarowe: Małgorzata Graf, Arleta Lubryka, Mirosław Chałupka – wyróżnienie

nauczyciel: Barbara Jabłońska

 

II Wojewódzki Przegląd Gitary Klasycznej w Kępnie

Mirosław Chałupka – I miejsce

Nauczyciel: Barbara Jabłońska

1982

 

I Wojewódzki Przegląd Gitary Klasycznej w Kępnie

Tomasz Talar – I miejsce

Michał Kempa – wyróżnienie

nauczyciel Barbara Jabłońska

 

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Międzyrzeczu

udział: Sławomir Płaza

nauczyciel: Zbigniew Stawia

 

Wojewódzki Konkurs Pianistyczny w Kaliszu

udział: Joanna Karpacz, Barbara Moga, Mirosława Pawelec

nauczyciel: Bożena Magot

1980

 

IV Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy – eliminacje okręgowe w Kępnie –

12-13.12.1980 r.

Sławomir Płaza – III miejsce w kategorii 12-15 lat

nauczyciel: Zbigniew Stawiarz

 

 
  • Dodaj link do:
  • www.digg.com
  • www.del.icio.us
  • www.wykoppl
  • www.dodajdo.com
  • www.facebook.com